Aplikacje przydatne na wycieczki rowerowe

Jazda na rowerze jest popularnym sposobem poruszania się w wielu miejscach i jest to świetny sposób na zobaczenie okolicy. Jednak bez odpowiedniego przygotowania może się okazać, że wycieczka będzie mniej przyjemna. Poniższe aplikacje mogą sprawić, że jazda na rowerze stanie się lepsza dzięki zapewnieniu bezpieczeństwa i informacji.

  1. Roadify:

Ta aplikacja oferuje informacje o otoczeniu i umożliwia natychmiastowe zgłaszanie zagrożeń i przeszkód wzdłuż trasy. Można również uzyskać aktualizacje ruchu w czasie rzeczywistym, które są bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu skrętu w lewo na skrzyżowaniu lub czekaniu na następne światło stopu. Jest to bardzo przydatne, gdy nie wiesz, czy bezpieczniej jest jechać dalej, czy zawrócić. Będziesz mieć również dostęp do obrazów z kamer drogowych z głównych miast na całym świecie, które są pomocne dla zorientowania się, jaki rodzaj zatłoczenia leży przed tobą. Wreszcie, ta aplikacja daje szacunkowe informacje o tym, jak daleko zaszedłeś do tej pory i jak wiele masz jeszcze do zrobienia, dopóki nie osiągniesz celu. To może być pomocne, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak długo każdy etap podróży zajmie tak, że można zachować z wyprzedzeniem harmonogramu.

  1. Google Maps:

Jest to jedna z najbardziej przydatnych aplikacji dla rowerzystów w każdej sytuacji. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://techmove.pl/ .