Jak urządzić łazienkę bez okna?

Jeśli masz małą łazienkę, która nie ma okna, może być wyzwaniem, aby znaleźć sposoby, aby dodać do wystroju. Istnieje wiele różnych sposobów, aby mała łazienka poczuła się jak sanktuarium. Oto niektóre z moich ulubionych sposobów, aby wykonać zadanie:

  1. Dodaj oświetlenie, które nie jest bezpośrednio nad głową. Oprawy oświetleniowe wokół lustra lub na podłodze mogą zapewnić mnóstwo światła, aby przygotować się rano, nie będąc zbyt ostrym.
  2. Upewnij się, że masz wystarczające oświetlenie ogólne, ale unikaj sytuacji, w której wszystko pochodzi ze źródeł nad głową. Łazienki ze świetlikami lub oknami mogą dobrze wykorzystać oświetlenie otoczenia, ale te bez nich powinny używać lamp ściennych i/lub kinkietów ze ściemniaczami, dzięki czemu można zmniejszyć jasność światła w razie potrzeby.
  3. Użyj luster, aby pomnożyć przestrzeń ścienną, gdzie to możliwe i sprawić, że twój pokój będzie wyglądał na większy niż jest w rzeczywistości. Niektórzy ludzie wolą używać oprawioną sztukę, ponieważ myślą, że lustra są zbyt bezosobowe, ale myślę, że są w sam raz, jeśli są gustownie zrobione. Jeśli chcesz oprawić dzieło sztuki, powieś je wystarczająco wysoko na ścianie, aby nie odciągało uwagi od twojej twarzy. Więcej artykułów na temat wnętrz znajdziesz na stronie https://sielankowelove.pl/ .