Pomysły na prezenty dla mężczyzn

Twój ukochany niedługo ma imieniny? Szukasz prezentu na Dzień Ojca? Nie wiesz, co wręczyć przyjacielowi z okazji urodzin? Każdy palacz na pewno ucieszy się z dobrej jakości, wyjątkowej zapalniczki. Świetnym wyborem będzie zapalniczka z unikalnym grawerem, która jednocześnie będzie stanowić idealną pamiątkę.

 

Grawer na zapalniczce

 

Możesz wybrać gotową sentencję czy motto albo zlecić wygrawerowanie symbolicznej daty, inicjałów czy innego symbolu, który pasuje do mężczyzny, któremu wręczysz taki gadżet. Zapalniczki z grawerem są doskonałym pomysłem na prezent dla wszystkich palaczy. Warto dodać, że zawsze jest to elegancki gadżet dobrej jakości, którego funkcja praktyczna będzie służyć przez długi czas. 

 

Uniwersalne prezenty dla mężczyzn 

 

Kolejna para skarpetek czy bokserki wcale nie muszą spotkać się ze szczerym entuzjazmem mężczyzny, który otrzyma właśnie taki prezent. Lepiej postawić na jeden z uniwersalnych podarunków, które sprawdzają się bez względu na okazję, indywidualne zainteresowania czy relacje, jakie wiążą Cię z osobą, której wręczasz prezent. 

Dobrym pomysłem jest klasyczny kubek do kawy, zestaw do majsterkowania, pudełko dobrej jakości kawy, czekoladki. Pamiętaj, że każdy mężczyzna to gadżeciarz, możesz kupić skórzany pasek, “nerkę”, teczkę na laptopa albo w tej droższej wersji okazałego podarunku, elegancki lub sportowy zegarek. 

Wybór prezentu dla niego będzie zawsze zależeć od okazji czy rodzaju znajomości, która łączy Cię z obdarowanym. Wiadomo, że na więcej można pozwolić sobie, kiedy prezent przeznaczony jest dla męża czy brata, bardziej oficjalny będzie natomiast podarek dla szefa czy kolegi z pracy.