Cennik taxi w Katowicach

Źródło: https://katowice.ekotaxi.pl/

Sprawdź cennik Eko Taxi w Katowicach

Cennik Eko Taxi w Katowicach wyróżnia się przejrzystością, dzięki czemu zawsze masz pełną jasność odnośnie obowiązujących w naszej firmie stawek. Jesteśmy znaną korporacją taxi funkcjonującą w wielu miastach w całym kraju. Jednocześnie dbamy o utrzymywanie niskich cen, dzięki czemu podróżowanie z nami nie jest uciążliwe dla portfela. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Tanie przejazdy

Podstawą naszej oferty są oczywiście przejazdy taxi, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegółowe stawki sprawdzisz w cenniku na naszej stronie, ale są one na takim poziomie, że podróżowanie z nami jest po prostu opłacalne. Za dodatkową opłatą możesz zamówić taxi typu kombi lub VAN dla 6-7 osób. Taksówkami Eko Taxi można również przewozić zwierzęta. Co więcej, te małe, które są przewożone w transporterach, możesz zabrać za darmo. W przypadku większych zwierząt ustalona jest drobna opłata dodatkowa. Oprócz tego dopłaty obowiązują w przypadku kursów powiązanych z udzieleniem pomocy w zakresie odpalenia auta czy jego odprowadzenia.

Usługi dodatkowe

Poza raczej standardowymi usługami taxi, w naszej firmie pomagamy też w mniej oczywistych sprawach. Umożliwiamy skorzystanie z monitorowanego przewozu dzieci, obsługi imprez czy zleceń indywidualnych. Bardzo popularną i pomocną usługą dodatkową w naszej ofercie są ponadto zakupy na telefon, realizowane przez całą dobę i z dostawą pod wyznaczony adres. Nasze taksówki zamówisz telefonicznie lub korzystając z aplikacji mobilnej. We wszystkich pojazdach zapłacisz bez problemu w sposób gotówkowy i bezgotówkowy. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.