Czym warto malować sobie brwi?

Brwi to bardzo ważna sprawa. Obramowują oczy, tworzą równowagę i symetrię twarzy i są najbardziej wyrazistą cechą twarzy. Większość z nas w pewnym momencie chciałyśmy mieć lepsze lub pełniejsze brwi niż nasze własne. Istnieje wiele różnych sposobów, aby przejść do naprawy tego problemu.

pomada: pomada to kosmetyk, który służy do pielęgnowania brwi. Może być stosowany do wypełnienia wszelkich braków i utrzymania kształtu brwi. Ma konsystencję kredki do oczu (choć zazwyczaj ma grubszą końcówkę). Ten rodzaj makijażu powinien być usuwany za pomocą oleju, ponieważ jest to wodoodporny; w przeciwnym razie uszkodzi skórę i sprawi, że skóra łatwo się wyłamie.

cienie: cień jest kosmetykiem, który jest używany jako kolor oczu, ale może być również stosowany jako kolor brwi, jeśli jest stosowany lekko. Różnica między cieniami a innymi produktami do malowania brwi polega na tym, że ten produkt jest kremowy i łatwo miesza się z innymi produktami lub naturalnymi włoskami na brwiach. Ma lekkie pokrycie i wygląda bardziej naturalnie niż inne. Jeśli jednak nałożysz go zbyt dużo na brwi, będzie wyglądał bardzo nienaturalnie, ponieważ sprawia, że brwi są ciemniejsze niż naturalnie, dlatego należy go nakładać tylko lekko.

kredka: kredka to produkt do malowania brwi, który może być stosowany jako zamiennik pomady lub cieni. Pamiętaj, by nie nałożyć jej zbyt dużo. 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://minimish.pl/ .