Do czego nosić białe buty?

Noszenie butów w kolorze innym niż czarny lub brązowy jest odważnym posunięciem. Jeśli zrobisz to niepoprawnie, może to wyglądać niechlujnie i nieprofesjonalnie. 

Kluczem do wyciągnięcia tego jest wybranie odpowiedniego stroju. Ten artykuł powie Ci, z czym nosić białe buty, abyś nigdy nie musiała się martwić, że będziesz wyglądać jak głupia, nosząc je.

Po pierwsze, zawsze należy nosić białe buty z ciemnym kolorem spodni. Aby zachować prostotę stroju, możesz nawet po prostu założyć czarne spodnie. Tak długo, jak nie założysz białej koszuli, twój strój będzie wyglądał bardzo klasycznie i czysto. Jeśli jednak chcesz uniknąć wyglądania tak formalnie, to dodanie odrobiny koloru jest dopuszczalne. Na przykład, jeśli masz na sobie białą parę trampek, spróbuj założyć jasną parę spodni, takich jak spodnie khaki. Jeśli masz na sobie loafersy lub wingtips, a następnie przejdź do średniego koloru spodnie zamiast jak tan spodnie. Powinieneś również unikać parowania białych butów z bardzo ruchliwymi wzorami, ponieważ może to sprawić, że cały strój będzie wyglądał zbyt ruchliwie i odwracał uwagę od samych butów. Więcej artykułów na temat mody znajdziesz na stronie https://ohmadame.pl/ .