Do czego stylizować czapkę z daszkiem?

Czapka z daszkiem to podstawa codziennej garderoby. Jednak w ostatnich latach stała się czymś więcej: ostatecznym wyrazem stylu. To prosty sposób na dodanie osobowości do stroju i zaakcentowanie osobistego poczucia stylu.

W tym sezonie czapki z daszkiem stawiają na kontrast – możesz je nosić do wszystkiego, od formalnego garnituru po swobodny T-shirt i dżinsy. Czapki z daszkiem są niezwykle uniwersalnym dodatkiem i nie ma złego sposobu na ich noszenie. Nie oznacza to jednak, że nie ma wielu właściwych sposobów noszenia czapek z daszkiem! Oto kilka pomysłów na to, jak możesz stylizować czapkę z daszkiem:

  1. Z bluzką i dżinsami lub szortami
  2. Z t-shirtem i szortami lub spodniami
  3. Z sukienką lub spódnicą
  4. Z koszulą zapinaną na guziki i spodniami
  5. Z koszulką polo i khaki
  6. Z marynarką lub swetrem
  7. Z oversizową bluzą i chudymi dżinsami

Uważamy, że czapki z daszkiem powinny być postrzegane mniej jako przedmiot użytkowy, a bardziej jako okazja do kreatywności i wyrażenia siebie. Możesz je modyfikować na wiele różnych sposobów – dodać koronkę lub wstążki, aby stworzyć unikalne elementy. Możesz również wykorzystać tylną stronę kapelusza do stworzenia wzorów lub kolorów, których normalnie nie nosiłabyś na przedniej stronie. Jeżeli obawiasz się, że będziesz zbyt krzykliwa lub odważna, pamiętaj, że większość facetów doceni to, że urozmaicasz ich garderobę, zwłaszcza jeżeli utknęli w rutynie stylu i przydałoby im się kilka świeżych pomysłów. Więcej o trendach mody znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .