Jak ozdobić kominek w mieszkaniu?

Nie jest tajemnicą, że kominki sprawiają, że dla przytulnego centrum do pokoju, ale możliwości dekoracji są nieograniczone. Od czego zacząć? Jak sprawić, by pasował do stylu Twojego mieszkania? Pierwszy krok jest prosty: wybierz schemat kolorów. Może chcesz iść na klasyczną ceglaną czerwień, jak ta w naszym mieszkaniu, a może idziesz na bardziej wiktoriański wygląd, ze świeżymi szarościami i śliwkami.

W zależności od tego, jaki styl wybierzesz, będziesz musiał wybrać odpowiednie akcesoria, aby połączyć pokój. Na przykład, jeśli masz zabytkowy kominek z pięknymi detalami architektonicznymi, spróbuj uzupełnić je o takie przedmioty jak małe wazony lub świeczniki do herbaty, które są mniej więcej tej samej wielkości co cegły kominka. Kiedy dekorowanie nie jest częścią twojej codziennej rutyny, może stać się dość onieśmielające – ale jest mnóstwo profesjonalistów od dekorowania, którzy są bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc.

Kiedy już zdecydujesz się na schemat kolorów i kilka dekoracyjnych przedmiotów, czas pomyśleć o tym, jak wykorzystać kominek najbardziej efektywnie. W naszym mieszkaniu upewniliśmy się, że wbudowane półki od poprzedniego właściciela nadal są na swoim miejscu (były bardzo zniszczone, kiedy się wprowadziliśmy). Teraz dodaliśmy świece i wszystko wygląda o wiele lepiej. Więcej informacji na temat dekorowania wnętrz znajdziesz na stronie https://dreamyhouse.pl/ .