O czym pamiętać urządzając jadalnię?

Jadalnia jest centralnym miejscem spotkań rodzin, przyjaciół, a nawet nieznajomych. To tutaj pokolenia umacniają się przy rodzinnych posiłkach i swobodnych spotkaniach. To także miejsce, w którym powstają wspomnienia na całe życie o przyjacielu, który kiedyś zajął trzy miejsca na twojej kanapie, lub o pierwszej randce, która niedawno odbyła się przy twoim stole. Jadalnia jest miejscem, które powinno być przyjazne dla każdego, kto przechodzi przez jej drzwi, ale łatwo jest przeoczyć kluczowe rzeczy, gdy jesteś tak blisko swojego projektu.

Oto kilka wskazówek, które warto mieć na uwadze podczas dekorowania jadalni:

-Kolory ścian i podłogi powinny pasować do kolorów twoich naczyń obiadowych/płaskich. Na przykład, jeśli masz białe talerze, powinieneś użyć białej farby w pokoju. To pomoże stworzyć atmosferę, która jest spójna i konsekwentna przez całą twoją kolację.

-Ustawianie krzeseł wokół stołu może być trudne – nie bój się próbować niekonwencjonalnych układów! Może się okazać, że wolisz siedzieć po jednej stronie stołu z trzema krzesłami naprzeciwko siebie, zamiast czterech krzeseł otaczających cały stół. Możesz również spróbować ustawić krzesła w okręgu, aby ludzie mogli się lepiej widzieć podczas rozmowy.

-Duży stół rodzinny nie zawsze jest konieczny!

Więcej artykułów na ten temat znajdziesz na stronie https://roomstour.pl/ .