Jak przygotować dom na Halloween?

Halloween to czas rzeźbienia jack-o’-lanternów i dekorowania domu upiornymi pajęczynami, szkieletami i czarownicami. Istnieje wiele sposobów na przygotowanie domu do Halloween.

Możesz zacząć od kupienia dyń. Możesz wyrzeźbić je w jack-o’-lanterns i umieścić je wokół domu. Możesz zostawić ich nasiona i sznurki do wyschnięcia po wyrzeźbieniu, więc możesz je później wykorzystać jako dekoracje.

Możesz również kupić dekoracyjne rzeczy, takie jak plastikowe pająki, plastikowe czaszki, światła o tematyce Halloween i pajęczyny. Dobrym miejscem na zakup tych rzeczy są sklepy, które sprzedają kostiumy na Halloween lub dekoracje.

Aby udekorować okna swojego domu, możesz kupić plastikowe pajęczyny ze sklepu internetowego lub stworzyć własne używając białego sznurka i piłeczek pingpongowych pomalowanych na czarno. Aby ta dekoracja wyglądała bardziej realistycznie, użyj pistoletu do klejenia na gorąco, aby przykleić sztuczne pajęczyny we wszystkich rogach ram okiennych.

Możesz również użyć tej dekoracji jako zasłony na swoich drzwiach wejściowych, mocując ją na górze za pomocą przezroczystej taśmy. W ten sposób będziesz w stanie zobaczyć na zewnątrz bez ludzi widzących wewnątrz domu. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://liveasily.pl/ .