Jak uwydatnić piękno komody lustrzanej glamour?

Piękno blaknie, jeśli znajdzie się w niewłaściwym otoczeniu. Staranny dobór elementów będących w pobliżu pozwala je uwydatnić. Lustrzana komoda w stylu glamour to mebel wyjątkowy i bardzo piękny. By prezentowała się wspaniale, ważne jest tło, na którym ją widać. Znaczenie ma też, co się na niej ustawi.

Jaka ściana za komodą glamour?

Komoda taka jest wyjątkowa i piękna. Jej powierzchnia delikatnie odbija przedmioty i światło. Komoda lustrzana glamour zachwyca także swoją ozdobną formą. Taki mebel powinien znaleźć się na tle, które jest ozdobne. Skromniejsze, ale eleganckie, to także dobry wybór. Warto ustawić komodę przy ścianie pokrytej tapetą w dekoracyjne ornamenty. Znakomitym tłem jest też powierzchnia pomalowana na spokojny, elegancki i wyrazisty kolor. Wygląd ściany musi pasować do ogólnego wystroju. Może stanąć komoda lustrzana glamour i przy ścianie białej albo jasnoszarej. Wtedy warto, by znalazło się nad nią dekoracyjne lustro.

Jakie przedmioty ustawić na blacie komody?

Na piękno mebla wpływa to, co się na nim ustawi. Komoda lustrzana i ozdoby tworzą jedną całość. Najlepiej wybrać kilka przedmiotów, ale wyjątkowych. Pasują rzeczy z metalu i szkła oraz rośliny. Warto ustawić na komodzie lampę. Ciekawie wyglądają świece w świecznikach. Mogą ozdobić komodę lustrzaną zamiast lampy. Łatwo też znaleźć różne przedmioty ozdobne, które dodają wnętrzu klasy. Przedmioty na komodzie powinny być dobrej jakości i piękne.

Ilość ozdób można uzależnić od tła, na jakim prezentuje się komoda lustrzana glamour. Przy dekoracyjnej tapecie może być ich mniej, niż kiedy tłem mebla jest pokryta farbą ściana. Jeśli ściana jest biała, nad meblem wisi skromne lustro, to warto postarać się o piękną kompozycję na blacie.