Kawiarnia starówka

Kawiarnia Starówka to prawdziwa oaza w mieście z bardzo dobrymi ciastami i kawą. Warto wybrać się tam w popołudniowej przerwie.Wnętrze jest przytulne i ciepłe, dlatego warto wspomnieć o wystroju. To małe miejsce z niewielką ilością stolików, ale to dobry pomysł, by przyjść tu z przyjaciółmi, a nie samemu. Obsługa jest miła, pomocna i uprzejma. Cechuje ich dbałość o szczegóły: na przykład, gdy zamawiasz ciastko, dostajesz herbatę lub kawę.

Przykładowa mrożona latte będzie zrobiona z mieszanki premium i zostanie przyrządzona przez profesjonalnego baristę, co zapewni, że będzie bardzo gładka i smaczna, wystarczająco mocna, ale nie gorzka.

Kiedy nie mamy ochoty na klasyczne dania, poszukujemy czegoś, co zaspokoi nasze pragnienia. Jednymi z ulubionych przekąsek, jakie oferuje kawiarnia starówka są bezy i brownie. Regularnie wpisują się one w menu restauracji i barów, jednak najbardziej popularne są w kawiarni. Brownie to smakołyk, który powinien znaleźć się na każdym stole. Kawa stała się także często spożywanym napojem w tym miejscu. Kawiarnia starówka oferuje także tradycyjne serniki oraz inne dania, które możemy delektować w domu lub w trasie.

W kawiarni Starówka można skosztować różnych rodzajów tradycyjnych polskich ciast i ciasteczek, takich jak sernik, babka czy pączki. Oprócz klasycznych deserów, w ofercie znajdują się również desery bardziej nowoczesne, przygotowywane z naturalnych składników, bez sztucznych aromatów i konserwantów. W tym miejscu są również desery wegańskie, co jest dobrą wiadomością dla wegan. Ciasto jest puszyste i aromatyczne, a dodatkowo należy podkreślić również niezwykle estetyczny wygląd produktów.