Kurtki jesienne – co warto mieć w szafie?

To jest ta pora roku, kiedy zaczynasz myśleć o tym, jakie kurtki mógłbyś wydobyć z szafy, aby nosić, gdy pogoda zaczyna się ochładzać. Ale tylko dlatego, że jest prawie jesień, nie oznacza, że musisz kupić całą nową kolekcję kurtek na ten sezon. Spędziłem trochę czasu myśląc o tym, jakie kurtki mógłbym użyć, gdybym chciał czegoś nowego bez rozbijania banku, a oto moi ulubieńcy:

Jedną z pierwszych rzeczy, która przychodzi mi na myśl, gdy myślę o jesieni, są skórzane kurtki. Są klasyczne z jakiegoś powodu, ale większość z tych powodów nie ma nic wspólnego z tym, jak dobrze funkcjonują jako element odzieży wierzchniej. Ich fajny czynnik jest niezaprzeczalny – z pewnością sprawdzą się w Twojej szafie, jeśli szukasz odrobiny krawędzi. Jeśli chodzi o funkcjonalność, nie są one idealne w każdej sytuacji: mogą być trochę za ciepłe na lato lub chłodne, jeśli na zewnątrz nie jest wystarczająco zimno (i nie chronią ramion). 

Jeśli jesteś fanem trenczy, mogą one być świetne na tę porę roku, ponieważ utrzymują ciepło, a jednocześnie wyglądają profesjonalnie. Są również łatwe do pielęgnacji, ponieważ mają minimalną ilość materiału. Mają jednak tendencję do bycia krótkimi i czasami utrudniają założenie warstwy pod spodem. Istnieje również klasyczny płaszcz wełniany, który jest wykonany z wełny i jeśli jest wysokiej jakości, może utrzymać Cię naprawdę ciepło. Ponieważ te płaszcze są zwykle długie, pozwalają na więcej warstw pod spodem. Ponadto, długość może czasami sprawiać wrażenie, że jest więcej ciała niż w rzeczywistości. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://slowerful.pl/.