Najlepsze gadżety do sprzątania – co warto mieć?

Jest tak wiele gadżetów do sprzątania, że trudno jest wiedzieć, co kupić. Dlatego podzielę się z Wami moimi ulubionymi.

Moim ulubionym gadżetem jest Swiffer WetJet. Występuje w dwóch wersjach: jedna do mopowania, a druga do odkurzania na mokro. Bardziej podoba mi się wersja do odkurzania na mokro, ponieważ nie lubię używać detergentów na moich podłogach, a ona jest świetna w zbieraniu brudu, włosów i kurzu. Dodatkowo ma ładny zapach, gdy się go rozpyla.

Moim drugim ulubionym gadżetem jest zestaw ściereczek z mikrofibry. Są świetne do wszystkiego, od ścierania kurzu, przez wycieranie lady, po mycie okien i czyszczenie szklanych stołów.

Jeśli masz dużo twardych powierzchni w swoim domu, to możesz chcieć dostać kilka chusteczek Windex Multi-Surface, które są bardzo wygodne do czyszczenia okien i luster (zwłaszcza jeśli masz dzieci, które są wystarczająco stare, aby ich nie lizać). Są one dostępne w różnych zapachach, ale te cytrynowe pachną najlepiej!

Moja ostatnia sugestia to mop z wyjmowaną głowicą, która pozwala na wymianę gąbek lub padów, ponieważ są one o wiele lepsze niż używanie jednorazowych arkuszy lub ręczników. Więcej na temat sprzątania znajdziesz na stronie https://uporzadkowane.pl/ .