Męskie perfumy na jesień – jakie wybrać?

To znowu ta pora roku… liście zmieniają kolory, temperatura spada i wszyscy jesteście gotowi na kolejny niesamowity sezon dyniowo-korzennego wszystkiego! A wraz z chłodniejszą pogodą przychodzi potrzeba posiadania nowego zapachu.

Ale spójrzmy prawdzie w oczy – wybór męskich perfum może być przytłaczający, ze zbyt wieloma zapachami do wyboru. Na szczęście, mamy dla ciebie wszystko! Jak zawsze pamiętaj, że to tylko nasze sugestie. Każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o zapachy i każdy reaguje inaczej na różne zapachy. To, co może pachnieć świetnie na jednej osobie, może nie mieć takiego samego efektu na innej. To powiedziawszy…

Ciepłe, drzewne nuty Creed’s Green Irish Tweed mogą wywoływać wrażenie mchu, a nawet lekkiej trawy, a jednocześnie pachnieć męsko i wyrafinowanie. Jest bardzo popularny w miesiącach jesiennych, ponieważ pachnie jak rześkie jesienne powietrze, z nutami werbeny cytrynowej i liści fiołka, które pięknie łączą się z bazą drzewa sandałowego i ambry. Ze względu na popularność wśród celebrytów, zapach ten można znaleźć we wszystkim, od wody po goleniu po świece.

Występuje również w postaci wody toaletowej, jeśli chcesz czegoś lżejszego niż ich bardziej skoncentrowane wody toaletowe. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://menties.pl/ .